Vzory smluv 2015 zdarma ke stažení

Vzory smluv nabízejí unikátní možnost jak získat právní dokument, které lze libovolně pozměnit. Vzor smlouvy si tak upravíte dle vlastních požadavků a použijete. Důležité je dnes sledovat aktuálnost vzorů smluv, a to především v souvislosti s novým občanským zákoníkem. Nový občanský zákoník je účinný od 1.1.2014, a tak vzory smluv z minulého roku nejsou vhodné. Je důležité, abyste nyní hledali vzory smluv 2015.

AKTUÁLNĚ: Článek Vzory smluv a podání 2016

Vzory smluv 2015 zdarma ke stažení

Vzory smluv zdarma ke stažení nabízí nejlacinější variantu, jak pořídit smlouvu. Smlouvy vypracované na míru od advokátní kanceláře jsou pro mnohé příliš drahé, a tak hledáme, kde bychom mohli najít volně dostupné vzory smluv. Vzory smluv, které jsou nabízeny zdarma najdete jak na internetu, tak např. v knihovnách v publikacích kateogorie právo.

Vzory smluv 2015 ke stažení

Vzory smluv ke stažení označujeme především zpoplatněné vzory smluv. Jedná se o právní dokumenty, které jsou opět vzorové – lze je tedy libovolně editovat – avšak pro jejich stažení je nutné uhradit nějaký poplatek. Takové vzory smluv jsou dostupné na internetu v elektronické formě nebo na CD/DVD nosiči. Máte samozřejmě také možnost si zakoupit knihu, která obsahuje tyto vzory smluv. Nevýhodou papírové formy je nemožnost snadné editace. Proto se dnes autoři vzorů smluv spíše přiklání k elektronické verzi pro vzory smluv.

Kde najdete nejlepší vzory smluv?

Velmi těžká otázka, kde najdete nejlepší vzory smluv. Pravděpodobně to nebudou vzory smluv zdarma, neboť ty mají riziko nesprávnosti či neaktuálnosti. Především dbejte na to, když už budete vzory smluv stahovat z internetu, aby se jednalo o aktuální vzory smluv 2015.

Proč vzory smluv 2015?

Jak jsme již nastínili, pokud se rozhodnete stahovat vzory smluv z internetu, dejte pozor, aby se jednalo o aktuální verze 2015. Nový občanský zákoník provedl zásadní změny napříč celého soukromé práva – nejzávažnější změny v občanskoprávních a obchodněprávních vztazích. Vzory smluv 2013 jsou pro občanské a obchodní vztahy tedy nepoužitelné. Je nutné, abyste používali vzory smluv 2015.


Se vzorem může pomoci i naše online poradna

Řada advokátních kanceláří nabízí své vzory smluv ke stažení na webových stránkách. Případně Vám může vzor poskytnout za úplatu, máte jistotu, že tento vzor smlouvy bude platný a bude Vás chránit, můžete využít služby kontrola smluv. Případně si můžete zpracovat smlouvu na míru.

Anebo využijte naši službu online poradna a zadejte svůj právní požadavek k řešení.

Smlouvy a na co si dávat pozor

Na závěr připojujeme youtube video, které rozebírá, na co si dávat u smluv pozor. Shlédněte až do konce. Během 5 minut se dozvíte, na co je lepší si dávat pozor při uzavírání smlouvy.

https://youtu.be/dMaqNxnUxNo