SAMOSTATNÍ ADVOKÁTI a ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE

Hledáte advokáta, advokátní kancelář či specializovaného právníka, který by vám pomohl vyřešit právní problém?

JUDr. Matouš Blažek

Komplexní právní služby. Příprava smluv a právní zastupování v soudním řízení. Rychlost, flexibilita, spolehlivost. Každému případu se věnuji osobně a s nasazením, cílem je pro mě vždy spokojenost a úspěch klienta.

Mgr. Jan Pernica

Moderní advokát sídlící v centru Brna. Snažím se svým klientům poskytovat kvalitní právní služby a být jejich partnerem při řešení nejrozmanitějších životních situací. Specializuji se na poskytování právních služeb v oblasti občanského a obchodního práva.

Mgr. Petr Dvořák

V oblastech práva, které praktikuji, mám bohaté zkušenosti. Ke každému klientu přistupuji individuálně, proto mohu najít to nejvhodnější řešení právě pro jeho případ. Jsem členem České advokátní komory a dodržuji veškerá komorou stanovená pravidla pro výkon advokacie v ČR.

Upozornění: Seznam advokátů na webu muj-pravnik.cz je tvořený pro informační účely. Oficiální komplexní seznam advokátů v ČR je vedený Českou advokátní komorou a naleznete jej zde.

Česká advokátní komora, seznam advokátů ČAK

Česká advokátní komora (ČAK) nabízí na svých webových stránkách formulář se seznamem advokátů. V tomto formuláři si můžete rovněž vyfiltrovat advokáty z Prahy, Brna, Českých Budějovic, či jiného města. Pokud hledáte advokáta specializovaného na konkrétní právní odvětví, zadejte jej jednoduše v kolonce Zaměření.

Jediný, ucelený a oficiální seznam advokátů a koncipientů najdete na webu České advokátní komory. Každý advokát je zapsaný na seznamu ČAKu a má přidělené evidenční číslo. Pokud si tedy chcete prověřit jakéhokoli advokáta, zda je skutečně zapsaný v seznamu České advokátní komory, stačí zadat jeho jméno do formuláře a stisknout Vyhledat.

Pokud hledáte vhodného advokáta pro svůj konkrétní případ, využít můžete nejrůznější databáze. Seznam advokátů je oficiální pouze jeden, a to na výše uvedené adrese, který vede Česká advokátní komora. Kromě toho existují další, tzv. neoficiální seznamy advokátů a koncipientů. Výhodou těchto seznamů je fakt, že mohou obsahovat některé zajímavé či užitečné informace (např. hodnocení uživatelů, reference, bližší popis činnosti, fotografie kanceláří, atd.).

Pokud hledáte advokáta, který by vás zastupoval ex offo, doporučujeme využít formuláře České advokátní komory. Vyhledávací formulář umí vyfiltrovat pouze ty advokáty, kteří aktuálně vykonávají právní služby a poradenství ex offo. Ve formuláři změňte hodnotu Ustanovování ex-offo na „Ano“. Pokud budete chtít, můžete také filtrovat advokáty dle Vašeho bydliště, resp. dle kraje či města.

Send this to a friend