SAMOSTATNÍ ADVOKÁTI a ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE

Hledáte advokáta, advokátní kancelář či specializovaného právníka?
Řešíte právní problém?
Potřebujete právní zastoupení před soud nebo v jednání s protistranou?
Chcete sepsat smlouvu na míru anebo online konzultaci?

Vyberte si advokáta

Přečtěte si více o působnosti a přístupu advokáta, ať máte bližší představu.

Kontaktujte advokáta

Popište stručně svůj právní problém anebo kontaktujte advokáta napřímo.

Získejte cenovou nabídku

Nezávazná cenová nabídka na e-mail od jednoho nebo více advokátů.

JUDr. Matouš Blažek

Komplexní právní služby v Praze i online dle potřeb. Příprava smluv, konzultace na dálku i osobní právní zastupování v soudním řízení. Rychlost, flexibilita, spolehlivost. Každému případu se věnuji osobně a s nasazením, cílem je pro mě vždy spokojenost a úspěch klienta.

Mgr. Jan Pernica

Moderní advokát sídlící v centru Brna. Snažím se svým klientům poskytovat kvalitní právní služby a být jejich partnerem při řešení nejrozmanitějších životních situací. Specializuji se na poskytování právních služeb v oblasti občanského a obchodního práva.

JUDr. Anna Daňková

Poskytujeme právní služby v rámci všeobecné advokátní praxe se specializací na práva duševního vlastnictví, mediální právo a nekalou soutěž. Rovněž pro Vás zpracujeme soudní překlad z/do německého jazyka.

Mgr. Šárka Oharková

Zaměřujeme se na poskytování komplexních právních služeb, nejčastěji pak v rámci obchodního, občanského, pracovního práva a práva nemovitostí. Advokátní kancelář rovněž poskytuje právní poradenství cizincům na území ČR.

Mgr. Petr Dvořák

V oblastech práva, které praktikuji, mám bohaté zkušenosti. Ke každému klientu přistupuji individuálně, proto mohu najít to nejvhodnější řešení právě pro jeho případ. Specializuji se na trestní právo a cizinecké právo.

Upozornění: Seznam advokátů na webu muj-pravnik.cz je tvořený pro informační účely a jedná se o advokáty, se kterými spolupracujeme. Seznam je sestaven dle našich vlastních kritérií. Některé advokátní kanceláře mohou být v seznamu zvýrazněné či umístěné vpředu, a to také na základě jejich poptávky, inzerce a reklamy. Oficiální komplexní seznam advokátů v ČR je vedený Českou advokátní komorou a naleznete jej zde.

Česká advokátní komora, seznam advokátů ČAK

Česká advokátní komora (ČAK) nabízí na svých webových stránkách formulář se seznamem advokátů. V tomto formuláři si můžete rovněž vyfiltrovat advokáty z Prahy, Brna, Českých Budějovic, či jiného města. Pokud hledáte advokáta specializovaného na konkrétní právní odvětví, zadejte jej jednoduše v kolonce Zaměření.

Jediný, ucelený a oficiální seznam advokátů a koncipientů najdete na webu České advokátní komory. Každý advokát je zapsaný na seznamu ČAKu a má přidělené evidenční číslo. Pokud si tedy chcete prověřit jakéhokoli advokáta, zda je skutečně zapsaný v seznamu České advokátní komory, stačí zadat jeho jméno do formuláře a stisknout Vyhledat.

Pokud hledáte vhodného advokáta pro svůj konkrétní případ, využít můžete nejrůznější databáze. Seznam advokátů je oficiální pouze jeden, a to na výše uvedené adrese, který vede Česká advokátní komora. Kromě toho existují další, tzv. neoficiální seznamy advokátů a koncipientů. Výhodou těchto seznamů je fakt, že mohou obsahovat některé zajímavé či užitečné informace (např. hodnocení uživatelů, reference, bližší popis činnosti, fotografie kanceláří, atd.).

Pokud hledáte advokáta, který by vás zastupoval ex offo, doporučujeme využít formuláře České advokátní komory. Vyhledávací formulář umí vyfiltrovat pouze ty advokáty, kteří aktuálně vykonávají právní služby a poradenství ex offo. Ve formuláři změňte hodnotu Ustanovování ex-offo na „Ano“. Pokud budete chtít, můžete také filtrovat advokáty dle Vašeho bydliště, resp. dle kraje či města.

Send this to a friend