Mgr. Jan Pernica, advokát

Jsem moderní advokát sídlící v centru Brna. Snažím se svým klientům poskytovat kvalitní právní služby a být jejich partnerem při řešení nejrozmanitějších životních situací.

Specializuji se na poskytování právních služeb v oblasti občanského a obchodního práva. Vůbec nejradši pomáhám svým klientům při budování jejich podnikání. Může se jednat o pomoc v podobě dílčích úkonů, např. příprava obchodních podmínek pro eshop, anebo kompletní pomoc spočívající v založení nové společnosti, přípravě obchodních smluv, pracovních smluv, nastavení celého kontraktačního procesu apod.

Pokud se rozhodnete se mnou spolupracovat, dostanete advokáta, který se o Váš problém nebo podnikání bude opravdu zajímat, bude se ho snažit pochopit a bude kooperovat s Vámi jako s klientem při jeho řešení, protože vzájemná spolupráce je nejlepší a nejefektivnější způsob jak dosáhnout úspěchu.

IČ: 08267049
Ev. č. AK: 18923
Adresa: Hybešova 42, Brno 60200
Telefon: 734 441 984
Web: www.advokatpernica.cz
Email: [email protected]

  Prosím zadejte právní dotaz

  Advokát Vám po odeslání Vašeho dotazu může zaslat e-mail s návrhem možností právního řešení včetně cenové nabídky. Nejedná se o právní poradenství zdarma.

  Zde můžete vložit související přílohy

  Vaše jméno a příjmení

  Váš e-mail

  Váš telefon

  Z jakého města jste?

  Pečlivě si prosím překontrolujte kontaktní údaje.

  Send this to a friend