Kontakt

Portál Muj-Pravnik.cz je informační e-magazín. Náš tým systává z externích pracovníků, vysokoškolských studentů právnických fakult, právních asistentů, koncipientů, marketingových specialistů. Snažíme se psát o právních záležitostech srozumitelnou formou bez složitých paragrafových znění. V souvislosti s velkým zájmem o zodpovídání právních dotazů jsme zahájili spolupráci se samostatnými advokáty a advokátními kancelářemi v České republice. Pokud máte právní dotaz, prosím zadejte jej skrze formulář na stránce Online právní poradna.

Kontaktní formulář

V případě zájmu o spolupráci či inzerci nás prosím kontaktujte. Právní dotazy zaslané skrze tento formulář nezodpovídáme. Viz vysvětlení výše.


Martin Rosulek

Provozovatel portálu: Martin Rosulek, vystudovaný právník Masarykovy univerzity v Brně.

E-mail: info(zavinac)muj-pravnik.cz

V případě zájmu o spolupráci či publikaci nás neváhejte kontaktovat na redakce(zavinac)muj-pravnik.cz.

Můžete si přečíst obchodní podmínky a Podmínky užití webového portálu Muj-Pravnik.cz.

Redakce portálu

Iva Janíčková je studentkou 5. ročníku Karlovy univerzity v Praze. Během studií vykonala odborné praxe na soudech, v Senátu i Ministerstvu spravedlnosti. Nyní působí v advokátní kanceláři na pozici Paralegal.

Mgr. Hana Pánková získala magisterský titul již v roce 2005 na Právnické fakulty Karlovy univerzity v Praze. Má několikaleté zkušenosti v oblasti občanského a obchodního práva, které nabyla na pracovní pozici právník v České obchodní inspekci.

Mgr. Daniel Hušek vystudoval obor Právo a právní věda na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně v roce 2012 a nyní pracuje na Ministerstvu financí v oboru Daňové legislativy.

Petra Lecnarová má několika leté zkušenosti na obvodních soudech v Praze, kde působila na podatelně a jako zapisovatelka. Zkušenosti získala také jako zapisovatelka u Policie ČR.

Tomáš Dvořák je studentem 4.ročníku Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Absolvoval několik odborných seminářů od advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners a působil také jako stážista na Vrchním soudu v Olomouci.

Jan Vavřík úspěšně dokončil MBA na Ústavu práva a právní vědy v Praze a nyní dokončuje Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni v oboru Právo a právní věda.

Celý tým redakce najdete zde.