Mgr. Martin Rosulek

==Jméno a příjmení: Martin Rosulek
– Věk: 24 let
– Znamení: Lev (Drak)
– Pozice: Koordinátor
– Kvalifikace: student 5.ročníku Právnické fakulty Masarykovi univerzity
– Osobní preference: právo informačních technologií

.<>
Osobní motto: Musíme říkat dobrému „ne“, abychom mohli říci výbornému „ano“.

Ve druhém ročníku na právnické fakultě jsem založil blog o právní tématice. Původně měl sloužit k sumarizaci článků, které následně využiji jako zdroj při psaní diplomové práce. Rychle jsem ale zjistil, že široká veřejnost řeší právní problémy, na které studenti právnických fakult znají odpovědi. Využil jsem tohoto poznatku a blog přetvořil ve webový portál, který má poskytovat občanům právní informace a nacházet řešení jejich právních problémů.

Dával jsem dohromady tým ze studentů, externistů a právníků, kteří jsou ochotni sdílet své vědomosti a tvořit obsah, který bude skutečně přínosný. Dnes spolupracuji v mnohém s advokátními kancelářemi, kteří poskytují individuální právní poradenství.

Spustil jsem „online právní poradnu“:http://www.pravni-poradna-online.cz/, kde máte možnost položit svůj dotaz a odbržet během několika hodin odpověď.

Zprovoznil jsem službu „Kontroly a přípomínkování smluv“:http://www.pravni-poradna-online.cz/kontrola-a-pripominkovani-smluv.html. Máte-li jakoukoli smlouvu, kterou chcete zkontrolovat, zda neobsahuje ustanovení, která by pro Vás mohla být nevýhodná, jednoduše nám ji pošlete pro kontrolu.

Se spolupracujícími advokátními kancelářemi Vám mohu zařídit také sepsání smluvních dokumentů a podání.

.<>
*Mým cílem je zpřístupnit právní služby široké veřejnosti. Bojuji proti vysoké hodinové taxe u advokátů a prosazuji se o levnější právní služby s vysokou kvalitou.*

==Kontakt
– E-mail: [email protected]