Vzory smluv 2015

Hledáte vzory smluv 2015? Ke stažení a zdarma? Jste na správném místě! Naše stránky neobsahují velké databáze vzorů, ale rádi vás nasměrujeme tam, kde vzory smluv najdete zdarma ke stažení. Ať už hledáte občanskoprávní vzory smluv či obchodně právní vzory smluv, vyzkoušejte jeden z níže uvedených odkazů.

AKTUÁLNĚ: Článek Vzory smluv 2016 najdete zde.

Rádi bychom vás také upozornili, že vzory smluv 2015 nemusí být vždy vhodným řešením situace. Samozřejmě se jedná o smlouvy, které z velké většiny nejsou garantované advokátní kanceláří. Mohou obsahovat chyby či být dokonce neplatné. Mnoho smluv není stále aktualizováno pro rok 2015, některé stále dokonce nezaznamenali změnu, kterou provedl nový občanský zákoník.

Vzory smluv 2015 zdarma ke stažení


Čtěte smlouvy až do konce

Jedno z doporučení, které vám dokáže ušetřit mnoho bolestí je, abyste četli smlouvy až do konce.

Smlouvy jsou dlouhé. To ano. Ale skutečně se vyplatí je číst až do konce.

Tohle je kapitola sama za sebe, a proto neváhejte navštívit samostatný článek o tom, jaká všechny rizika podstupujete, pokud smlouvy nebudete číst do konce nebo je budete jen očima skenovat a nevěnovat pořádnou pozornost.

Proč je nutné číst smlouvy až do konce

Napsali jsme o smlouvách

Napsali jsme řadu článků o smlouvách a níže vám dáváme jejich přehled. Jakmile vás nějaké téma zaujme, přečtěte si podrobnosti v odkazu.

Nejčastější chyby při uzavírání smluv

Na partnerském portálu jsme zveřejnili článek, který pojednává o nejčastějších chybách při uzavírání smluv. Jedná se např. o:

  • Mlčení se nepovažuje vždy za souhlas
  • Smlouva nemusí být písemná, aby byla platná
  • Email je de facto písemná forma smlouvy

Zajímají vás chyby při uzavírání smluv? Přečtěte si článek:

Nejčastější chyby při uzavírání smluv

Hledáte vzory smluv 2015 – aktuální vzorové smlouvy?

Náš nejaktuálnější článek, který pojednává o tématu vzory smluv 2015 zdarma ke stažení najdete zde.

Nechcete dál číst? Podívejte se na krátké video, které vysvětluje, na co si dávat pozor při uzavírání smluv. Přestože video pojednává o realitních smlouvách, zcela jistě lze využít tyto doporučení pro smlouvy obecně.

https://youtu.be/dMaqNxnUxNo