Pronájem kanceláře snadno a efektivně

Ač se to na první pohled může zdát směšné, shánění kancelářských prostor v Praze se mnohdy rovná noční můře. Skloubit reprezentativní prostory spolu s dobrou lokalitou, skvělou dostupností a prostorem pro zaparkování není jen tak.

Zvažte, co od kanceláře čekáte

pronájem kanceláří 2Než se finálně rozhodnete pro pronájem kancelářských prostor v matičce Praze, měli byste si ujasnit, co vlastně hledáte. Kolik času budete v kanceláři trávit, máte v plánu využívat služeb administrativních pracovnic?

Jednou z možností je pronájem zařízené kanceláře v obchodním centru. Pronájem kanceláře můžete využívat od prvního dne, kdy s pronajímatelem uzavřete smlouvu. Dokonce nemusíte ani shánět nábytek či shánět techniky, aby vám zajistili internetové připojení. Můžete se zkrátka ihned věnovat svému podnikání a veškeré starosti nechat na pronajímateli. To je vhodně nejen pro začátek podnikání.

U zařízených a spravovaných kanceláří máte obvykle k dispozici služby recepční, administrativní pracovníky, techniky, ostrahu i úklidovou službu (zdali se vyplatí tyto služby předat někomu dalšímu, můžete zvážit s pomocí této infografiky). Přidělená vám může být také telefonní linka, kterou vám po domluvě může obsluhovat administrativní pracovnice, která veškeré hovory zaznamená, protřídí a po předchozí domluvě důležité hovory přesměruje na váš mobilní telefon.

Součástí kancelářských obchodních center bývají také salonky, zasedací místnosti a videokonferenční zařízení. Vybrat si obvykle můžete z kanceláří řady typů – sdílenou kancelář, samostatný prostor i velký komplex pro již zajetou firmu. Záleží jen na vás, co přesně hledáte a kolik peněz do pronájmu kanceláře chcete investovat. Zde si můžete přečíst více o pronájmu zařízených kanceláří v Praze.

Vyberte si jednu ze čtyř prestižních adres

Např. u společnosti Regus máte v Praze na výběr ze čtyř obchodních center:

  • Prague Stock Exchange – kancelářské prostory v prvním patře moderní budovy Pražské burzy.
  • Praha City Center – na Klimentské ulici 46 v monumentální budově s vysoce reprezentativní mramorovo – žulovou recepcí.
  • Praha – Zlatý Anděl – na Nádražní ulici v srdci revitalizované městské části Smíchov.
  • Prague Empiria – na Praze 4 poblíž čtvrti Pankrác na jih od centra Prahy poblíž dálnice, která umožňuje snadný přístup do Brna, Bratislavy i Vídně.

Jakou kancelář si vyberete pro své podnikání vy?

Článek byl publikován jako PR článek. Text i obrázky společnosti Regus.