Vzor dohody o výkonu práce na dálku

Vzor dohody o výkonu práce na dálku je speciálně připravený pro zaměstnance, kteří vykonávají nebo chtějí vykonávat práci z jiného místa než je pracoviště zaměstnavatele. Upravuje místo práce, rozsah práce, komunikaci, způsob zadávání práce, rozvržení pracovní doby i způsob náhrady nákladů. Vzor je připravený ve dvou variantách, jako samostatná dohoda i jako dodatek, který uzavřete k pracovní smlouvě, dohodě o provedení činnosti nebo dohodě o provedení práce.

Vzor získáte ve formátu .docx, který můžete jednoduše editovat v MS Word. Vzorový dokument obsahuje pomocné komentáře, které vám budou pomáhat při vyplňování.

Vzor dohody o výkonu práce na dálku

Aktuální pro rok 2024

Vzor dohody o výkonu práce na dálku je v souladu s právními předpisy pro 2024.

Úprava a tisk

Vzor dohody o výkonu práce na dálku si stáhnete v .docx, který je snadný pro úpravu a tisk.

Návod

Součástí vzor dohody o výkonu práce na dálku jsou pomocné komentáře ke snadnému vyplnění.

Cena: 290 Kč vč. DPH

Aktuální cena: 249 Kč vč. DPH

Co získáte

Vzor dohody o výkonu práce na dálku

Vzor dohody o výkonu práce na dálku je speciálně připravený pro zaměstnance, kteří vykonávají nebo chtějí vykonávat práci z jiného místa než je pracoviště zaměstnavatele.

Upravuje:

 1. sjednání místa/míst, kde bude práce na dálku vykonávána,
 2. rozsah práce,
 3. komunikace mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem,
 4. způsob zadávání a kontroly práce,
 5. způsob rozvržení pracovní doby,
 6. způsob náhrady nákladů při práci na home office,
 7. možnosti ukončení dohody.

Vzor dodatku dohody o výkonu práce na dálku pro pracovní smlouvu / DPČ /DPP

Dodatek dohody o výkonu práce na dálku je vhodný pro zaměstnavatele a zaměstnance, kteří již mají uzavřenou pracovní smlouvu, dohodu o pracovní činnosti nebo dohodu o provedení práce.

Dodatek upravuje vše, co samostatná dohoda, jen v zásadě navazuje na uzavřenou pracovní smouvu či DPČ/DPP.

Pomocné komentáře a doporučení

Součástí vzorového dokumentu jsou komentáře, které slouží jako návod a vysvětlení, jak dohodu o výkonu práce na dálku vyplnit. Díky těmto komentářům snadno doplníte vzor a přizpůsobíte si ho vašim konkrétním potřebám. Komentáře obsahují také doporučení pro vyplnění některých bodů v dohodě, které stanoví různá práva a povinnosti stran.

Snadno upravitelný vzor

Vzor dohody o výkonu práce na dálku je dostupný ve formátu .docx, který otevřete v programu MS Word či aplikaci GoogleDoc. Vzor smlouvy jednoduše upravíte, doplníte o vaše údaje a vytisknete.

Smlouva od advokáta anebo vzorový dokument

Porovnejte výhody a nevýhody vzorových dokumentů oproti individuálně připraveným smlouvám od advokáta.

Smlouva od advokáta
od 3500 Kč

Konzultace a příprava dohody o výkonu práce na dálku na míru od advokáta by klienta vyšla na 3500 - 5500 Kč dle náročnosti a potřeb. Výhoda je v individuálním přístupu a specifikaci konkrétních požadavků s konzultacemi a postupným dopracováním smlouvy k finální spokojenosti klienta.

 • Smouva na míru
 • Konzultace s advokátem
 • Velká právní jistota
 • Advokáti mají pojištění odpovědnosti
 • Cenově náročnější řešení
 • Obvykle do 2 - 5 dnů

Vzor dohody o výkonu práce na dálku
za 249 Kč

Vzor dohody o výkonu práce na dálku je speciálně připravený pro zaměstnance, kteří vykonávají nebo chtějí vykonávat práci z jiného místa než je pracoviště zaměstnavatele. Samostatná dohoda nebo jen dodatek, který uzavřete k pracovní smlouvě, DPČ i DPP.

 • Vzor smlouvy je připravný dle aktuální právních předpisů
 • Vhodné pro jednodušší případy
 • Ihned ke stažení
 • Cenově dostupné řešení
 • Slabší právní jistota
 • Nemožnost konzultovat s advokátem

Upozornění

Upozornění: Vzory dokumentů a smluv jsou považovány za obecné právní informace. Nejsou přizpůsobeny individuální potřebám. Nejedná se o právní službu, právní doporučení ani právní poradenství. Vzory smluv byly připraveny redakcí portálu Muj-Pravnik.cz. Neodpovídáme za jakékoli případné škody či újmy klientů, kteří postupovali na základě informací uvedených ve vzoru smlouvy, přiložených dokumentech či informacích na webových stránkách. Doporučujeme konzultovat váš právní případ s advokátem či specialistou na danou problematiku.

Send this to a friend