Právní poradna

Vítejte v sekci Právní Poradna na stránkách Muj-Pravnik.cz. Právní poradenství (zodpovídání Vašich dotazů, přípravu smluv, podání či řešení exekuce) zajišťujeme skrze spolupracující advokátní kanceláře.

Náš portál funguje na tomto principu:

  • Vložíte svůj dotaz či žádost o nacenění smlouvy, podání či zastoupení u soudu (nezávazné a zdarma).
  • Váš požadavek předáváme spolupracujícím advokátním kancelářím.
  • Advokátní kancelář Vás kontaktuje s nabídkou právního poradenství. Právní poradenství je zpoplatněné. Právní poradenství neposkytujeme zdarma (Upozorňujeme, že Vaše dotazy nezodpovídáme zdarma. Pokud hledáte právní poradnu zdarma, naše stránky ji neposkytují z těchto důvodů).
  • Nabídku advokátní kanceláře můžete nezávazně odmítnout či přijmout.

Prosím vyberte si z níže uvedených kategorií.


Online právní poradna – Zodpovídání dotazů

Pro obecné právní dotazy použijte právě tento odkaz. Online právní poradna je pro všechny, kteří potřebují poradit se svým problémem. Po vyplnění formuláře předáme Váš dotaz advokátní kanceláři. Více informací se dozvíte pod odkazem.

Online právní poradna – Vložte svůj dotaz zde


Příprava smlouvy a Kontrola smluv online

Pokud si nevíte rady, jak sepsat smlouvu nebo jaké náležitosti by měla obsahovat, aby byla platná, pak Vám můžeme pomoci. Stačí nám jen dát vědět prostřednictvím formuláře pod odkazem, jakou smlouvu chcete sepsat. Mnohé smlouvy lze sepsat online, stačí dodat jen potřebné informace. Více k sepisu smluv online pod odkazem.

Příprava nové smlouvy a kontrola smluv online


Podání k soudu nebo úřadu

Máte se vyjádřit k žalobě, nebo ji dokonce chcete podat a nevíte jak? Potřebujete vyhotovit podání k úřadu státní správy nebo reagovat na jeho výzvu. Poradíme, co a jak odpověď a na co si dát pozor. Stačí nám dát jen vědět, o jaké podání se jedná, a my zařídíme jeho sepis. Více informací získáte pod odkazem.

Sepis podání k soudu nebo úřadu


Oddlužení

Potřebujete poradit o oddlužení? Nevíte, jestli splňujete podmínky pro oddlužení nebo chcete sepsat insolveční návrh pro oddlužení? Stačí zvolit tento odkaz, vyplnit formulář a my Váš požadavek předáme advokátní kanceláři.

Poradenství k oddlužení


Všeobecná informace – pokud nebudete kontaktováni advokátní kanceláří do 14 dnů, pak je to z důvodu nesrozumitelnosti dotazu, zaneprázdněnosti advokátní kanceláře či technické chyby v jeho předání. Při odeslání dotazu souhlasíte současně s předáním vyplněných kontaktních údajů za účelem zpětné odezvy.


Účetnictví a daňové přiznání

Potřebujete zpracovat či zkontrolovat daňové přiznání? Kontaktujte nás! Máme řadu spolupracujících společností a daňových poradců, kteří Vám mohou pomoci. Využijte první nezávaznou konzultaci (osobní či po telefonu). Poté se rozhodnete, zda služby chcete využít.

Účetnictví a daňové přiznání