Mgr. Petr Dvořák, advokát

IČ: 04661559
Ev. č. AK: 16701
Adresa: Vinohradská 22, Praha 2, 120 00
Telefon: +420 775 682 042
Web: www.dvorak-legal.cz
Email: [email protected]

V oblastech práva, které praktikuji, mám bohaté zkušenosti. Ke každému klientu přistupuji individuálně, proto mohu najít to nejvhodnější řešení právě pro jeho případ. Jsem členem České advokátní komory a dodržuji veškerá komorou přísně stanovená pravidla pro výkon advokacie v ČR.

Trestní právo – Ať již jste z trestného činu křivě obviněni nebo jste naopak obětí trestného činu, tak pomohu Vám nebo Vašim blízkým v boji proti nespravedlnosti.

Cizinecké právo – Veškerý servis při vyřizování pobytových oprávnění, zastoupení v rámci řízení o zrušení pobytu, správním vyhoštění i azylovém řízení.

Náhrada škody – Soustředím se zejména na pomoc při získání náhrady škody pro neoprávněně trestně stíhané, ale pomohu každému, komu byla osobou či institucí způsobena škoda.

Rodinné právo – Nechcete přijít o kontakt s Vašimi dětmi? Nechcete z manželství odejít s prázdnou? Chcete, aby Váš rozvod proběhl bez komplikací? S tím vším Vám mohu pomoci.

Přestupky – V boji s úřady jsem jako doma. Chce úřad bezdůvodně trestat Vás nebo Vaši společnost? Pomohu Vám uvést věci na pravou míru.

Send this to a friend