Účetnictví v Praze i po celé republice se společností CACS

Účetnictví v Praze i po celé republice se společností CACS

Možná řešíte, jaká firma se zabývá vedením účetnictvím v Praze, ale přitom dokáže pokrýt klienty i z jiných koutů republiky. Společnost Caspian Accounting & Consulting Servicesm zkráceně CACS, je přesně to pravé co hledáte.  Vedení účetnictví není zrovna příjemné, a proto je tu pro vás firma, která vše zařídí, a vy se nebudete muset o nic starat.

Společnost CACS nabízí kompletní zajištění vašeho účetnictví, ale můžete si zařídit i jen jednorázovou službu, jako třeba zpracování daňového přiznání.

Navíc si zde můžete zařídit například i kontrolu smluv nebo mzdovou agendu, škála služeb této společnosti je totiž opravdu rozsáhlá. Jestliže váháte, jestli můžete účetnictví vaší firmy opravdu svěřit do rukou cizí firmy, u téhle společnosti se bát nemusíte. Společnost CACS je na trhu již 13 let a za tu dobu se dokázala vypracovat mezi světovou špičku v tomto oboru. Pobočky této společnosti najdete po celém světě, navíc jednu z nich můžete navštívit přímo u nás v hlavním městě, konkrétně na Praze 3.

Osobní návštěva je jedním ze způsobů, jak začít řešit, že potřebujete pomoci s účetnictvím. CACS ale můžete kontaktovat i telefonicky, nebo pomocí kontaktního formuláře na jejich webových stránkách. Reference této společnosti vám také jistě udělají radost, pod křídla si totiž vzala již několik významných společností jako je třeba Samsung, Nokia nebo Microsoft.

Společnost CACS je ideálním partnerem nejen v oblasti účetnictví, ale také personálních a právních služeb. Je tedy šikovné, že můžete na více situací využít již osvědčenou firmu, kterou znáte již z dřívějška.

Vedení účetnictví a další služby v hlavním městě Praha

Jak již bylo zmíněno na začátku, společnost CACS sídlí v hlavním městě naší republiky, konkrétně na Praze 3. Když dorazíte osobně na jejich pobočku nebo se podíváte na webové stránky, můžete nahlédnout na široký výběr služeb, které společnost nabízí. Tyto služby jsou ideální především pro ty, kteří si s nimi buď nevědí rady, nebo na plnění těchto povinností nemají při své práci čas ani pomyšlení.

Navíc hledat soukromého účetního může být poněkud náročné, a proto je rychlejší najmout si agenturu. Když to vezmeme pěkně od začátku, tak služby oboru účetnictví, rozděluje společnost CACS  na několik různých poddruhů.

Samozřejmě si můžete zařídit kompletní správu účetnictví nebo například jen podvojné či finanční účetnictví. Navíc si zde účetnictví může zařídit opravdu každý a nejen velké firmy, takže je v nabídce například i specializovaná služba vedení účetnictví pro bytová družstva. Jsou tu ale i služby právní, kteří například ocení OSVČ.

Pokud totiž uvažujete o založení živnosti, ale bojíte se, že někde uděláte chybu, můžete si u společnosti CACS zařídit, že se vám o vše postará.  Jednou z dalších právních služeb je starost a kontrola vašich smluv, což se může hodit, pokud se příliš nevyznáte v tom, co do smlouvy patří, protože s tím například teprve začínáte. Posledním oborem služeb je personalistika a mzdy. Zde si můžete zažádat například o službu mzdové agendy nebo vypracování mezd. Můžete si od společnosti CACS pořídit služby téměř od A až do Z. Samozřejmě nemusíte využívat všechny a ani pouze jednu.

Je jen na vás na čem se s profesionály v této firmě domluvíte a co všechno budete pokračovat. Bát se nemusí ani neziskové organizace, protože i těm jsou zde dveře otevřeny. Je tedy jedno jestli pracujete ve vedení nadnárodní korporace nebo teprve začínáte s podnikáním o pomoc můžete společnost CACS požádat kdykoliv.

Image courtesy of khunaspix / FreeDigitalPhotos.net

Účetnictví v Praze i po celé republice se společností CACS
Jak se Vám líbil článek?