Tvorba webových stránek

Advokátním kancelářím a samostatným advokátům nabízíme tvorbu profesionálních webových stránek. Narozdíl od běžných webových a grafických studií se specializujeme na webové stránky prezentující právní služby. Během 5 let působení na tomto trhu jsme získali řadu zkušeností a jsme schopni Vám poskytnout profesionální servis v oblasti tvorby webových stránek a propagace Vašech právních služeb online.

„Bohaté zkušenosti s cílovou skupinou občanů a podnikatelů hledajících právní služby a pomoc nám umožňují tvořit webové stránky s marketingovým nadhledem a specializovaným know-how.“

Martin Rosulek, řízení webových projektů

 

 

WEBOVÉ STRÁNKY PRO ADVOKÁTY

V rámci služby webové stránky pro advokáty sestavujeme profesionální webové stránky, které plní především reprezentativní funkci, dále plnohodnotně fungují jako kontaktní místo (prodiskutujeme s Vámi možnosti a design kontaktních formulářů). Webové stránky sestavujeme také pro publikaci Vašich odborných článků.

Jedná se o variantu webových stránek, kterou doporučujeme pro začínající advokáty či advokáty, kteří provozují svoji webovou prezentaci na bezplatných systémech jako je webnode, sweb, banan, webnarychlo, atd. Tyto služby advokátům plnohodnotně nezajišťují viditelnost ve vyhledávačích (Seznam.cz a Google.cz) a značně omezují funkčnost webu (nedovolují umisťovat speciální kontaktní formuláře, individuálně přizpůsobit design či funkce webu,…).

 

Co od nás získáváte?

 • Profesionální webové stránky s Vaším výběrem vlastního designu.
 • Potenciální klienti Vás mohou snadno kontaktovat přes unikátní formuláře.
 • Na webové stránce můžete publikovat Vaše odborné články.
 • Webové stránky přizpůsobené pro lepší pozice ve vyhledávačích.
 • Technickou podporu při přesunu obsahu Vašich stávajících webových stránek.

Dále od nás získáváte zdarma:

 • Registraci domény .cz Vámi zvoleného názvu.
 • Hosting pro webové stránky na jeden rok.

 

 od 7.990,-Kč bez DPH

 

KONTAKTUJTE NÁS

Rádi Vám zašleme konkrétní nacenění pro Vaše webové stránky. Kontaktujte nás prosím na e-mail martin.rosulek(zavináč)muj-pravnik.cz či pomocí níže uvedeného formuláře a uveďte své konkrétní představy a požadavky.

  Vaše jméno (název advokátní kanceláře)

  Váš email

  Váš telefon

  Podrobnosti k Vaší poptávce


   

  WEBOVÉ STRÁNKY NA MÍRU

  Ve službě „Webové stránky na míru“ Vám nabízíme sestavení webového portálu, který bude maximálně reagovat na Vaše požadavky a přání. Váš nový webový portál sestavíme na základě společné konzultace – zde si především ujasníme, jaké cíle by měl nový portál splňovat a které funkce považujete za prioritní.

  Co od nás získáváte?

  • Webové stránky na míru.
  • Design webových stránek na míru (včetně loga).
  • Implementace individuálních prvků.
  • Možnost napojení online plateb.
  • Vytvoření databáze pro zákazníky (automatické párování plateb a zasílání faktur).

  Dále od nás získáváte zdarma:

  • Registraci domény .cz Vámi zvoleného názvu.
  • Hosting pro webové stránky na jeden rok.
  • Marketingové poradenství v délce 60 minut.

   

  od 24.990,-Kč bez DPH

   

  NAŠE REFERENCE

   

  „Nechali jsme si vytvořit webové stránky na míru se specifickými požadavky. Cílíme na právní služby online a nový webový portál nám umožňuje reagovat na poptávky rychle a efektivně. Spolupráce byla výborná, všechny naše požadavky a přání byly implementovány. Ceníme si vstřícného přístupu, cenných marketingových rad a aplikace moderních online technologií, které nám pomáhají efektivně pracovat s potenciálními klienty a přeměnit je na naše skutečné zákazníky.“

  Mgr. Pavel Kropáček, advokátní kancelář KROPÁČEK LEGAL

  http://pravopropodnikatele.cz

   

  KONTAKTUJTE NÁS

  Rádi Vám zašleme konkrétní nacenění pro Vaše webové stránky. Kontaktujte nás prosím na e-mail martin.rosulek(zavináč)muj-pravnik.cz či pomocí níže uvedeného formuláře a uveďte své konkrétní představy a požadavky.

   Vaše jméno (název advokátní kanceláře)

   Váš email

   Váš telefon

   Podrobnosti k Vaší poptávce

    


    

    

   Podpora Vašich webových stránek

   V rámci technické a marketingové podpory Vašich nových webových stránek jsme schopni Vám nabídnout cenou řadu doplňkových služeb. V případě zájmu s Vámi rádi prodiskutujeme Vaše preference.

   Zajištění technického chodu webových stránek

   Garantujeme Vám 99,9% dostupnost obsahu Vašich webových stránek. Jednou zaregistrované domény již nikdy neztratíte, pečlivě hlídáme data expirace. Vaši webovou stránku a hostingový server po technické stránce pravidelně aktualizujeme tak, aby webová stránka i data byla vždy zabezpečená.

   SEO optimalizace pro vyhledávače (Seznam.cz a Google.cz)

   Vaše stránky optimalizujeme tak, aby dosahovaly předních pozic ve vyhledávačích. Stránky upravujeme z hlediska programového kódu a rovněž v textovém znění. Po dohodě s Vámi se zaměříme na konkrétní klíčová slova, na které se budeme zaměřovat při SEO optimalizaci. Pokud dodáte na webové stránky relevantní obsah (rozepsané poskytované právní služby, odborné články), Vaše webové stránky jsme schopni přizpůsobit tak, aby byly na TOP pozicích.

   Online marketing Vašich právních služeb

   Právní služby zažívají v roce 2014 velký boom v oblasti online marketingu. Je ten pravý čas vstoupit na trh internetu a začít své právní služby efektivně propagovat také online. Advokátním kancelářím zajišťujeme online reklamu na vybraných inzertních médiích a sociálních služeb. Máme nadstandardní vztahy s řadou inzertních portálů, poptávkových portálů či navštěvovaných magazínů (tisíce či desetitisíce měsíčně) pro podnikatele a občany.

   Nabízíme Vám reklamu v rámci PR článku, textového odkazu (linkbuilding), bannerové grafické plochy, reklamu v newsletteru, na sociálních sítí či jako inzertní nabídku na specializovaných portálech pro právních služby.

   KONTAKTUJTE NÁS

   V případě zájmu o marketingovou podporu Vašich webových stránek či spolupráci v oblasti marketingu právních služeb nás neváhejte kontaktovat s Vašimi specifickými požadavky.

    Vaše jméno (název advokátní kanceláře)

    Váš email

    Váš telefon

    Podrobnosti k Vaší poptávce