Půjčky bez registru Smart půjčka

Půjčky bez registru Smart půjčka

Půjčka bez registru, mezi které patří např. smart půjčky, jsou v České republice rozšířeny již od roku 1993 a pomohly vyřešit tísnivou finanční situaci nejedné rodině, které v bance půjčku poskytnout nechtěly. Tuto půjčku je možné poskytnout ve výši 5 000 – 50 000 Kč. Zažádat o ni může jakákoliv osoba starší 18 let, ať už se jedná o podnikatele, důchodce, ženy na mateřské dovolené či pracující.

Jak už stojí v názvu půjčka je poskytována bez nahlížení do registru dlužníků. Znamená to, že poskytovatel půjčky na rozdíl od klasických bankovních institucí neznevýhodňuje klienty, kteří v minulosti byli nebonitní nebo jsou v současné době v registru dlužníků zapsáni.

Půjčka bez nahlížení do registru dlužníků není jedinou výhodou. U těchto půjček také není třeba dokládat příjem a účel půjčky či shánět ručitele. Peníze Vám jsou poskytnuty na cokoliv a také rychle. Tím, že nemusíte dokládat spoustu nepotřebných informací, ušetříte samozřejmě spoustu času. Proto jsou půjčky bez registru oblíbené také u bonitních klientů, kteří jen nechtějí ztrácet čas a peníze potřebují rychle.

Vyřízení této půjčky bez registru je velmi jednoduché a zvládnete to z pohodlí domova. Stačí mít přístup k internetu, mobilní telefon a dva doklady totožnosti. Na internetu pouze vyplníte nezávaznou žádost, poté vás zaměstnanec poskytovatele bude kontaktovat a domluvíte se na všem ostatním.

V současné době je poskytovatelů těchto půjček celá řada. Liší se úrokovými podmínkami, rychlostí vyřízení anebo dodatečným servisem.

Např. se společností JET Money s.r.o. Vám jsou peníze poskytnuty v hotovosti do 48 hodin od vyřízení smlouvy. Smlouva je transparentní, bez jakýchkoliv dalších poplatků. Splatnost půjčky bývá v rozmezí od 8 do 13 měsíců. V případě pravidelného splácení je také nabízena možnost zažádat o refinancování půjčky.

Image courtesy of tungphoto at FreeDigitalPhotos.net

Půjčky bez registru Smart půjčka
Jak se Vám líbil článek?