Právní copywritting jinak

Ve spolupráci s naším redakčním týmem nabízíme zpracování článků z oblasti občanského, obchodního, pracovního a rodinného práva. Na základě Vašich požadavků jsme schopni zpracovávat témata jak pro odobornou tak laickou veřejnost.

Spolupracujeme především s portály zaměřenými pro podnikatele, které nejen o byznys novinkách a trendech, ale také o právních aktualitách, změnách a praktických postupech. Pokud chcete rozšířit své rubriky právě o právní témata a Váš redakční tým nedisponuje dostatečnými právními znalostmi, neváhejte se na nás obrátit. Společně najdeme cestu k oboustraně prospěšné spolupráci.

Akceptujeme zakázkovou i dlouhodbou spolupráci.

Články o Novém občanském zákoníku

Aktuálně nabízíme také zpracování článků tématicky zaměřených na Nový občanský zákoník, který bude účinný od 1.1.2014. Náš redakční tým disponuje potřebnými znalostmi a jsme schopni dodat Vámi požadovaný článek v odpovídající kvalitě, rozsahu i stanoveném termínu.

Téma Nového občanského zákoníku je na Internetu velmi hledané. S blížící se účinností tohoto zákona bude pro občany i podnikatele toto téma více a více aktuální. Doporučujeme především webovým portálům pro podnikatele, aby své čtenáře informovali s dostatečným předstihem (získáte si tak konkurenční výhodu a dobré jméno na trhu). Pokud Váš redakční tým nedisponuje dostatečnými právními znalostmi, rádi Vám v této oblasti pomůžeme.

Proč si vybrat právě nás?

Narozdíl od copywritterů, kteří přebírají již zveřejněné texty na českém internetu a přepisují je vlastními slovy, my zpracováváme téma s původními prameny. Naše redakce pracuje denně s právními předpisy a rychle se tak orientuje v českém právním řádu. Texty vycházejí přímo ze zákonů, soudních rozhodnutí či praktických zkušeností.

Protože jsme denně v kontaktu s právem, jsme první, kdo zná přicházející novely, právní novinky a aktuality. Rádi o nich budeme informovat Vás i Vaše čtenáře.

Díky všeobecnému právnímu přehledu a praktickým zkušenostem jsme schopni také navrhovat zajímavá a čtenářsky velmi žádaná témata do Vaši právní rubriky. Ve spolupráci s námi jsme schopni pravidelně přispívat do právní sekce Vašeho portálu.

Sleva pro začínající webové portály

Pro začínající webové portály, které chtějí informovat své čtenáře o právních novinkách či právně doporučených postupech, nabízíme 30% slevy. Napište nám o svém projektu a představě.

Kontaktujte nás

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na emailu:

[email protected]

Ceny od 220,-Kč/NS. Konkrétní cenu sjednáváme individuálně v závislosti na rozsahu zadaného tématu, množství poptávaných článků a termínu odevzdání.