Obchodní podmínky pro eshop 2015 dle NOZ

Máte zájem o kontrolu stávajících obchodních podmínek Vašeho eshopu nebo zhotovení nových obchodních podmínek pro eshop nebo jinak vydělávající web?

Od 1.1.2014 je účinný Nový občanský zákoník a s ním přichází další povinnosti provozovatelů eshopů a dalších výdělečných webových stránek. Víte, jaké to jsou?

 

Česká obchodní inspekce provádí pravidelné kontroly eshopů:

Obchodní podmínky se staly nedálnou součástí každého eshopu. Po datu 1.1.2014 kdy vešel v účinnost Nový občanský zákoník mají provozovatelé eshopu nové povinnosti. Stávající obchodní podmínky z roku 2013 jsou právně nedostatečné, neboť dle nové úpravy nezajišťují spotřebitelům dostatečná práva. Víte, co vše mají obsahovat obchodní podmínky pro eshop v roce 2015? Změny doznaly např. informační povinnosti provozovatele eshopu, upravena byla také část o odstoupení od smlouvy pro spotřebitele do 14 dní. Obchodní podmínky stále častěji otevírají zákazníci eshopu a zajímají je především náklady na dopravu a spojené poplatky s expedicí a doručením zboží.

Obchodní podmínky pro eshop 2015

[themepacific_box color=“blue“ text_align=“left“ width=“100%“]
Máte zájem o kontrolu či zhotovení obchodních podmínek reflektující změny Nového občanského zákoníku?
[/themepacific_box]

Vyplňte formulář níže a budeme Vás obratem kontaktovat.

Nechte si zpracovat obchodní podmínky pro eshop. Pokud máte na svém eshopu stále staré neaktualizované obchodní podmínky, neváhejte nás kontaktovat pro případné revize. Obchodní podmínky pro eshop jsou zákonnou povinností každého provozovatele internetového obchodu. Právní předpisy, především zákon o ochraně spotřebitele a občanský zákoník stanoví, co vše musí obchodní podmínky pro eshop obsahovat.

Namísto čtení paragrafů nás jednoduše kontaktujte a my Vám pomůžeme

    Vaše jméno

    Váš email

    Adresa eshopu

    Poznámky