Nabídka pronájmu kanceláří nejen pro právníky

Každý podnikatel potřebuje ke svému podnikání kromě určité dávky umu a know-how také působiště. Kde a jak si zřídit kancelář pro výkon práce své a svých zaměstnanců? A co je to sídlo virtuální?

Dobrou zkušenost se službami podnikatelského zázemí lze získat u společnosti Scott & Weber v Office centru, Budějovická alej v Praze. Tento subjekt Vám dokáže splnit jakoukoliv Vaši potřebu. Kromě denních kanceláří, které pronajímají klientům jen na určité dny v týdnu, nabízí také možnost dlouhodobého pronájmu, či sdílené kanceláře. Plně vybavené kanceláře jsou určeny pro 1 až 8 osob.

Ačkoli si klient pronajímá pouze kancelář, v ceně nájmu jsou zahrnuty i další plochy v centru jako prostor vstupní recepce, zasedací místnosti, serverovna, kuchyňky, copy centrum a samozřejmě toalety. Klient tím tam dostává plný servis ke svému podnikání, protože spolu s vysoce kvalitními telefonními službami a vysokorychlostním optickým připojením k internetu jsou v centru připraveni vyškolení zaměstnanci od recepčních, přes IT specialisty, provozního manažera až po pracovníky údržby. Klienta této společnosti tak nemusí od práce či schůzek nic zdržovat.

Vhodnou alternativou jsou pak sdílené kanceláře na bázi coworkingu, u kterých platíte pouze za pracovní místo, a to nepoměrně nižší cenu nežli při pronájmu celé kanceláře.

Stále více se ale také objevují sídla virtuální. Společnost Scott & Weber na tomto poli nabízí registraci sídla firmy nebo poštovní adresy pro příjem korespondence. Vhodným doplňkem je i telefonní operátorka.

Závěrem je možné shrnout, že tato společnost nabízí široké možnosti, co se sídel pro podnikání týče, velkou předností jsou pak přehledné webové stránky s jasnou koncepcí a nabídkou pronájmu kanceláře na klíč.

Nabídka pronájmu kanceláří nejen pro právníky
Jak se Vám líbil článek?