Redakce

Tým redaktorů online magazínu Muj-Pravnik.cz se skládá z právníků, kteří působí jako advokátní koncipienti, soudní asistenti, někteří působili také na Policii ČR, jiní mají zkušenosti z České obchodní inspekce. Různorodý pohled obohacený o akademické myšlenky studentů právnických fakult přináší čtenáři zajímavé myšlenky, ale především praktické rady a doporučení do života.

“Čtenářům pomáháme lépe se orientovat a řešit právní situace každodenního života.”

 


Provozovatel magazínu

Mgr. Martin Rosulek

Založil online magazín Muj-Pravnik.cz již při studiích na právnické fakultě. Věnuje se několika internetovým projektům, spolupracuje s advokátními kancelářemi a preferuje podnikání od ryze právnické profese.

.

 


 

Redaktorský tým Muj-Pravnik.cz

Šéfredaktor Mgr. Jan Novák

Mgr. Jan Novák dokončil v roce 2013 Právnickou fakultu Zapadočeské univerzity v Plzni a nyní působí jako koncipient v advokátní kanceláři.

Mgr. Veronika Dvořáková

Mgr. Veronika Dvořáková ukončila v roce 2013 magisterské studium na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni v oboru Právo a právní věda. V současné době působí jako koncipientka v advokátní kanceláři.

Profil | Google+

Mgr. Tereza Müllerová

Mgr. Tereza Müllerová získala magisterský titul v oboru Právo a právní věda na Západočeské univerzitě v Plzni. Během studia absolvovala roční studijní pobyt v Německu se zaměřením na trestní právo. Po studiu absolvovala pracovní stáž v Regensburgu.

Google+

Mgr. Daniel Hušek

Mgr. Daniel Hušek vystudoval obor Právo a právní věda na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně v roce 2012 a nyní pracuje na Ministerstvu financí v oboru Daňové legislativy.

Google+

Mgr. Michal Uko

Mgr. Michal Uko působí již druhým rokem jako koncipient v advokátní kanceláři v Brně. Titul Mgr. získal v oboru Právo a právní věda na Právnické fakultě Masarykovy univerzity.

Google+

Mgr. Hana Pánková

Mgr. Hana Pánková získala magisterský titul již v roce 2005 na Právnické fakulty Karlovy univerzity v Praze. Má několikaleté zkušenosti v oblasti občanského a obchodního práva, které nabyla na pracovní pozici právník v České obchodní inspekci.

Google+

Mgr. Aleš Strážnický

Mgr. Aleš Strážnický úspěšně absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v roce 2013 se ziskem titulu Mgr.

Google+

Jan Vařík, MBA

Jan Vavřík úspěšně dokončil MBA na Ústavu práva a právní vědy v Praze a nyní dokončuje Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni v oboru Právo a právní věda.

Google+

Lukáš Hrabovský

Lukáš Hrabovský je studentem 5.ročníku Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

Google+

Adéla Šianská

Adéla Šianská dokončuje studium na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a současně působí jako praktikantka v brněnské advokátní kanceláři.

Profil | Google+

Tomáš Dvořák

Tomáš Dvořák je studentem 4.ročníku Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Absolvoval několik odborných seminářů od advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners a působil také jako stážista na Vrchním soudu v Olomouci.

Petra Lecnarová

Petra Lecnarová má několika leté zkušenosti na obvodních soudech v Praze, kde působila na podatelně a jako zapisovatelka. Zkušenosti získala také jako zapisovatelka u Policie ČR.

Google+

Vladimir Tabak

Vladimír Tabak se po několikaleté specializaci na bezpečnostně-právní aspekty v České republice nyní soustředí na studium na Západočeské univerzitě v Plzni v oboru Právo a Veřejná správa.

Jan Pavouk

Jan Pavouk je studentem Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Během studií působil na Vrchním soudě v Olomouci na občanskoprávním úseku. Zde se věnoval především zpracování rozhodnutí odvolacího soudu.

Iva Janíčková

Iva Janíčková je studentkou 5. ročníku Karlovy univerzity v Praze. Během studií vykonala odborné praxe na soudech, v Senátu i Ministerstvu spravedlnosti. Nyní působí v advokátní kanceláři na pozici Paralegal.

 


Hledáme další redaktory

Hledáme nové redaktory do našeho týmu. Pokud chcete pravidelně přispívat svými články, ozvěte se nám a na podmínkách spolupráce se určitě domluvíme.

Základní informace pro zájemce