Katalog advokátů a notářů

Nový zápis ZDARMA Premiový zápis

Najít vhodného advokáta není vždy jednoduché. Pro případ, že hledáte právní radu od kvalifikovaného advokáta či potřebujete právní zastoupení, nabízíme Vám prezentaci právních poradců a advokátních kanceláří. Katalog nabízí přehledně seřazené advokátní kanceláře a právní poradce.
Mgr. Martin Rosulek
| Zakladatel portálu muj-pravnik.cz

 

Advokátní kancelář Křížka Kuckirová Legal

 Advokátní kancelář se sídlem v Brně

www.brnenskypravnik.cz

Advokátní kancelář Křížka Kuckirová Legal je dynamickou advokátní kanceláří poskytující široké spektrum právních služeb v oblasti generální praxe. Krédem kanceláře je poskytnout klientovi nejen spravedlnost v podobě kvalifikované právní rady a úspěchu v soudním sporu, ale také sílu v podobě silného partnera, který bude stát vždy na straně svých klientl a bude odhodlaný bránit jejich zájmy.

Advokátní kancelář vykonává generální praxi. Díky týmu advokátní kanceláře, ve kterém se každý specializuje na jinou oblast práva, nabízí advokátní kancelář profesionální právní zastoupení ve většině právních odvětví. Klient se vždy předem dozví, jaké jsou v daném sporu jeho skutečné šance na úspěch.


Mgr. Pavel Kropáček, advokátní kancelář

 

AK_Kropacek

 Advokátní kancelář se sídlem v Praze

www.pravopropodnikatele.cz

Navazujeme na dlouholeté zkušenosti zakládajícího společníka advokátní kanceláře, Mgr. Pavla Kropáčka, získané v předních českých advokátních kancelářích při rozsáhlých transakcích pro významné české i nadnárodní společnosti.
Poskytujeme právní služby především firemní klientele, a to se specializací na právo nemovitostí, korporátní právo včetně fúzí a akvizic, bankovní právo, právo IT a insolvenční právo.

Vysokou kvalitu a efektivitu našich právních služeb ale oceňují i privátní klienti v jejich běžných životních situacích jako jsou například převody a nájmy nemovitostí či běžné soudní spory.

Podrobnosti


 

JUDr. Vladimír Pospíšil, AdvokátiKH

 

advokatikh

Advokátní kancelář se sídlem v Kutné Hoře

Sestáváme ze 3 nezávislých advokátů a nabízíme komplexní právní služby odborné kvality subjektům různého oborového spektra a velikosti. Jsme advokáti s generální praxí, tudíž jsme schopni pokrýt všechny hlavní oblasti práva.

Znakem poskytovaných právních služeb je na jedné straně méně formální přístup a snaha o kreativní či ne zcela obvyklá řešení, na druhé straně důsledný respekt vůči tradičním hodnotám advokacie, tedy zejména bezvýjimečná ochrana zájmů klienta. Při poskytování právních služeb je kladen vysoký důraz na kvalitu, a to při respektování individuálního přístupu ke klientovi a k řešené věci.


 

Mgr. Tomáš Kohoutek, MBA, notář

 

tomáš kohoutek notář

Notářské služby, Mgr. Tomáš Kohoutek, notář

www.notar-decin.cz

Komplexní notářské služby zajišťuje kancelář Mgr. Tomáš Kohoutek, MBA. Nejčastěji se věnujeme občanskému a obchodnímu právu, zejména řešíme s klienty převody nemovitostí, dědické záležitosti či majetkové smlouvy manželů.

Notář Mgr. Tomáš Kohoutek zajišťuje především v Děčíně také tradiční notářské služby jako je notářská úschova, ověřování a osvědčování. Jsme schopni zajistit také konverzi dokumentů či výpisy z CzechPointu včetně rejstříku trestů.

Podrobnosti


Další stránka