Inzerce – Ferratum půjčka

Inzerce – Ferratum půjčka

Co to je Ferratum půjčka a proč je tak populární?

S tímto typem úvěru jste se možná už někdy setkali, aniž byste věděli, že jedná právě druh zvaný Ferratum. Jedná se o možnost půjčit v přesně danou dobu, a to před výplatou. Je zjištěno, že mnoho lidí trpí nedostatkem financí právě pár dní před obdržením odměny z odvedené práce a právě v tuto dobu si také nejvíce takoví půjčují.

Na koho se ale obrátit, když dnes peníze půjčuje tolik společností? Vhodnou alternativou bankovních půjček může být společnost Ferratum.  Tato společnost půjčuje částky od 500 Kč do 10.000,- Kč, a to všem žadatelům od 21 do 75 let, kteří nemají nesplacené závazky z jiné dřívější půjčky od Ferratum. Proto je ideální pro krytí krátkodobých finančních potřeb především v případě neočekávaných výdajů. Potřebujete rychlou opravu, máte výhodnou nabídku na koupi, která už za týden nebude k mání, nebo jen chcete potěšit někoho ze svých nejbližších nečekaným dárkem? Ve všech případech je půjčka před výplatou ideálním a elegantním řešením.

Ferratum půjčka nemá měsíční splátky. Sumu splatíte celou. Jde o krátkodobou půjčku, u které si můžete určit, zda doba splatnosti bude 7 nebo až 45 dní. Až třikrát si však můžete dobu splatnosti prodloužit.

Výhodou takového typu půjčky je, že má přesně stanovená pravidla poplatků. Celkový poplatek za půjčku je 10% z půjčené částky na období 7 dní. Za každý den navíc platíte o procento navíc. Když si půjčíte 500 Kč na 7 dní, zaplatíte poplatek 50 Kč. Když si půjčíte 500 Kč na 8 dní, zaplatíte poplatek 55 Kč, když na 9 dní, tak 60 Kč atd. Je to snadné, ne?

Inzerce – Ferratum půjčka
Jak se Vám líbil článek?