Advokát Praha 2

Proč advokát Praha 2?

V Praze existují stovky právníků, advokátů a advokátních kanceláří. Pokud bydlíte v Praze 2 a řešíte, jakého advokáta si vybrat, přečtěte si naše tipy, které vám hledání značně usnadní!

Tipy, jak najít advokáta v Praze 2

Využívejte vyhledávače a specifikujte svůj dotaz. Uveďte vždy téma, jehož se týká váš právní dotaz. Pokud řešíte rozvod, můžete zadat do vyhledávače „rozvodový advokát Praha 2„. Pokud máte otázky k dědictví, pak je vhodný dotaz „dědictví advokát praha 2„. Obdobným způsobem můžete vyhledat advokáty specializující se na jednotlivé oblasti práva a zároveň vyfiltrujete konkrétní místo v Praze.

Řada advokátů ale nemá webové stránky anebo je nemá dobře optimalizované, aby jejich záznam vyskočil ve vyhledávači na prvních místech. Častokrát se setkáte s tím, že advokát, který má vyladěné webové stránky a dobře optimalizované texty, je pro vás drahý.

Hodinová sazba advokáta v Praze se pohybuje od 1500 – 3000,-Kč v případě běžných zálěžitostí. Řada advokátů poskytuje první bezplatné právní konzultace. Využijte toho, advokáti nemají co skrývat a dle našeho názoru by tato konzultace měla být samozřejmostí pro každého právníka.

Využít proto můžete různé databáze či rejstříky firem (zde se adovkáti také velmi často registrují).

Spolupracujeme s advokáty v Praze 2

Využít můžete také naši online právní poradnu.

MujPravnik_Právní poradna banner6

Spolupracujeme s řadou advokátních kanceláří v Praze. Zadejte svůj právní dotaz do naší online právní poradny a advokát z Prahy Vás bude kontaktovat.

Doporučujeme Vám zadat ve formuláři online právní poradny také město, a to konkrétně např. Praha 2. Získáte tak větší šanci, že Vás budou kontaktovat relevantní advokátní kanceláře, resp. advokát Praha 2.

Online advokát Praha 2

Hledáte advokáta z Prahy 2 a chcete se rádi byste zahájili úvodní schůzku online. Řada advokátních kanceláří a samostatných advokátů vlastní webové stránky a nabízejí úvodní online konzultace či dokonce zpoplatněné konzultace skrze internet (skype, email, atd.). V tuto chvíli nezáleží příliš na tom, že bydlíte na Praze 2. Jediná výhoda místa advokáta Praha 2 je ten, že v případě nutnosti osobní konzultace máte svého poradce skutečně blízko.